Doğadan En İyisi
İREKS’ten haberler:
dünya çapında güncel bilgiler
Türkçe> HABERLER> Spesiyal 2022: ‘‘Mükemmel Birleşim‘‘

2022 IREKS takvimi:
Rafine edilmiş ham maddeler ile kusursuz unlu mamullere

Ham madde. Yüksek kalite. Mükemmel birleşim. Tek bir tahıl tanesini lezzetli bir unlu mamule dönüştürmek için birçok karmaşık işlem gerekmektedir. Fırınlarınızda ve pastanelerinizdeki sayısız uygulama adımlarını sizden daha iyi hiç kimse bilemez. Ancak öncesinde neler oluyor? 2022 yılı takvimimiz dahilinde, IREKS’te tahıl ve diğer değerli ana ham maddelerinin, fırınlarınızda tamamen kendi yöntemlerinizle mükemmele ulaştırabileceğiniz yüksek kaliteli ürünlere nasıl dönüştüğünü keşfedin.

 

Doğa bize seneden seneye ve hasattan hasada, ürünlerimizin temelini oluşturan gerçek tarla hazineleri sunar. IREKS, her bir tahıl tanesinden tamamen yararlanabilmek için, tüm ham maddeleri daha yakından incelemeyi ve çeşitli veya rafinasyon adımları sayesinde iyi olanları daha da iyi hale getirmeği görev edinmiştir.

’’Mükemmel Birleşim’’ takvimimiz için, özel bileşenler olarak birçok ürünümüzü karakterize eden ve son olarak fırınlarınızda lezzetli unlu mamullere dönüştürülen rafine ham maddelerden altı tanesini sizin için seçtik. Bu nedenle sizi yıl boyunca sadece ham dinkel, karabuğday vb. ile daha detaylı bir şekilde tanıştırmakla kalmayıp, aynı zamanda tahıldan nihai ürüne uzanan yolculuğa da yanımızda götürmek istiyoruz. Son durak: Tezgâhınız ve tabii ki müşterilerinizin damak tadı!

Her bir konu için detaylı bilgi alıp IREKS maltlarımızın özelliklerinin ne olduğunu veya IREKS’te dinkelin sadece bir kaynaktan gelmesinin ne anlama geldiğini öğrenebileceksiniz! Bununla birlikte aktörlerimizin özellikle üzerinde durduğu en uygun unlu mamul önerilerini de sunuyoruz. İlham verici pasta tariflerinin yanı sıra yaratıcı ekmek ve roll ekmek fikirlerini de heyecanla bekleyebilirsiniz!