Doğadan En İyisi
İREKS’ten haberler:
dünya çapında güncel bilgiler
Türkçe> HABERLER> Pişirmeye uygun maltlar

Pişirmeye uygun maltlar

Lezzetli unlu mamuller üretebilmek için, iyi malzemelere ihtiyaç vardır. IREKS’in malt ürünleri ile unlu mamullerinize benzersiz bir lezzet kazandırabilirsiniz.

Malt, 19. yüzyılın ortalarından beri fırınlarda bir bileşen olarak kullanılmaktadır. IREKS kurucusunun oğlu Johann Andreas Ruckdeschel, 1900 yılında un formundaki ilk malt bazlı enzim aktif geliştiriciyi ürettiğinde, muhtemelen hiç kimse 100 yılı aşkın bir süre sonra, yüksek kaliteli maltın modern unlu mamul bileşenlerinin bir temel bileşeni olacağını düşünememiştir.

Ancak malt hiçbir zaman unutulmamış ve son yıllarda gerçek bir trend ürün haline gelmiştir. Karamel, kavrulmuş veya baharatlı gibi özel aromalarla, kusursuz bir lezzet için geniş uygulama olanakları sunmaktadır. Bu, fırıncıların kendi unlu mamullerine tamamen kendilerine özgü dokunuşlarını verebilmelerini sağlar.

Ama malt çok daha fazlasını yapabilir. Malt ürünlerinin kullanımı, ideal hamur geliştirmesinin yanı sıra, unlu mamullerin kabuk ve iç yapısının güzelce kararmasını ve tazeliğini korumasını sağlar.

IREKS’in özelliği: Unlu mamul bileşenleri üreticisi olarak, bir malt ve malt ekstraktı üretim alanına sahibiz ve burada tüm üretim süreci bizim elimizdedir. Arpa, Buğday, Dinkel ve Çavdar malt ürünlerin çeşitliliğinin temelini oluşturur: Un, macunumsu ve sıvı halde, açık veya koyu renkte.

Kendi tarım ticaretimiz ile tohum ekimi aşamasında, toprak seçiminden itibaren dahil olup maltlarımızın kalitesine erkenden katkıda bulunuyoruz. Böylece müşterilerin çeşitli isteklerini yerine getirebilmek ve trendleri takip edebilmek için imkânımız da bulunuyor.

Çeşitli IREKS maltlarımızı keşfedin ve lezzet uzmanlarımızdan tavsiye alın!