Doğadan En İyisi
IREKS ailesi:
birlikte güçlüyüz!
Türkçe> HABERLER> Birlikte güçlüyüz!

Birlikte güçlüyüz!

Korona virüsünün dünya çapında yayılması hepimiz için büyük zorluklar yaratmaktadır. Gıda sanayileri bu durumda sistematik olarak önemli kabul edilir ve topluma gıda tedarikinde değerli katkılarda bulunurlar. Bu yüzden müşterilerimiz ve bizler için mümkün olduğu kadar sürdürülebilirliği sağlamak çok özel bir sorumluluk gerektirmektedir. Üstümüze düşen görevi yerine getirirken çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliklidir.

IREKS, SARS-CoV-2 korona virüsü ile ilgili güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Özel oluşturulmuş bir koordinasyon grubu her gün yoğun bir şekilde yeni gelişmelerle ilgilenmektedir ve korona virüsünün yayılmasını önlemek için çeşitli tedbirler alınmaktadır.

Özellikle bu zor durumda, IREKS grubu, ortaklık felsefemiz gereği, müşterilerimizin gıda tedarikini sürdürebilmeleri için, mümkün olduğu kadar en iyi şekilde desteklemeye çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz de işletmelerine ziyaretçi kısıtlamaları uyguladığından dolayı ulusal ve uluslararası saha çalışmalarımız günden güne daha da kısıtlanmaktadır. Enfeksiyon riskini en aza indirecek tedbirlerin alınması durumunda, saha ekibimiz müşterilerimizin teyitleri doğrultusunda, onları işletmelerinde ziyaret edebilecektir. Ekibimiz ayrıca telefon ve e-mail yoluyla aktif olarak desteklerini sürdürecektir. Müşterilerimiz kapsamlı hizmetimize güvenmeye devam edebilirler.

Böyle günlerde dayanışma içinde olmak hepimize güç verir. Birlik olalım, elimizden gelenin en iyisini yapalım ve böylelikle bu istisnai durum ile mümkün olan en iyi şekilde başa çıkalım. Birlikte güçlüyüz – dün, bugün ve yarın.