Doğadan En İyisi
İREKS’ten haberler:
dünya çapında güncel bilgiler
Türkçe> HABERLER> IREKS & Lubeca: Çikolata uzmanlığı²

IREKS & Lubeca: Çikolata uzmanlığı²

"Çikolata" alanında IREKS, yüksek kaliteli çikolata kuvertürleri, marzipan ve nuga ürünleri konusunda tanınmış bir üretici olan Lubeca ile iş birliğine güveniyor.

Uzun yıllardır süregelen aile geleneği ve en yüksek kalite standartları: Bu iki değer, IREKS ve Lubeca’yı çok özel bir şekilde birbirine bağlamaktadır. İki şirketin de yüzyılı aşan firma tarihlerine baktığımızda, büyük bir tecrübe hazinesi biriktirdiklerini görüyoruz. Kendilerini, yıllar içerisinde gıda sektöründe önde gelen uluslararası birer üretici olarak geliştirmişlerdir. Her ikisi için de kalite, tüm üretim süreci boyunca ham madde seçiminden müşteri hizmetlerine kadar, her zaman faaliyetlerinin odak noktası olmuştur.

Lubeca markasının yüksek kaliteli çikolata kuvertürleri, lezzetli fındık ürünleri ve eşsiz marzipan ile pastacılık ürünlerinize ve tatlı unlu mamullerinize özel dokunuşlar katın ve bilgi birikimimizden yararlanın. Üretimden uygulamaya kadar çikolata uzmanlığı²! IREKS ve Lubeca uzmanları size bunu sunmaktadır!