Doğadan En İyisi
Hizmet –
bizim için gerçek ortaklığın ifadesi
Türkçe> HİZMET> Çok yönlü destek

Çok yönlü destek: bizden, sizin için!

IREKS, fırıncılıkla ilgili her konuda müşterilerine destek veriyor. Farklı alanlardan uzmanlarımız bilgilerini size taşıyor. Pazarlama ve satış desteğinden, reçete geliştirme, teknoloji ve gıda mevzuatına kadar her konuda IREKS sizin yanınızda.

Reçete geliştirme

Reçete geliştirme hizmetimiz, etkileyici ve kârlı bir ürün yelpazesi hazırlama yolunda size yeni fikirler verir - uluslararası başarı kazanan ürünlerden, ülkelere özgü ve yöresel lezzetlere kadar. Ve bunlara her gün yeni bir şeyler dahil olur!

Pazarlama

IREKS, profesyonel reklam konseptleri ve kampanyalarıyla işletmenizde üretilen mamullerin başarılı bir şekilde satılabilmesi için memnuniyetle katkı sağlar. Sunduğumuz olanaklar, ekmek bandrolleri, kağıt torbalar, ekmek kartları ve posterler gibi klasik reklam malzemelerinden, multimedya sunumlarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

Fuarlar

IREKS, dünyanın her bölgesinde, her yıl sayısız ülke fuarında, ilgi çekici konseptler ve fikirler sunan, tüm sorunları tartışan uzmanlardan oluşan kadrosuyla sizin için hizmete hazırdır. Fuar fırsatlarını kaçırmayın ve standımızı ziyaret edin!

Özel literatür

Kendi özel literatürümüzle örneğin, "IREKS-ABC" ve "Bäckereitechnische Handbuch", müşterilerimize fırıncılıkla ilgili her konuda sağlam kaynaklar sunuyoruz.

Sorularınız için lütfen IREKS danışmanınızla temas kurun, veya bize yazın.