Doğadan En İyisi
IREKS’in dünyasına hoş geldiniz
Türkçe> HAKKIMIZDA> Hakkımızda

IREKS – güçlü partneriniz

Fırıncılık sektöründeki ortağınız IREKS, birinci sınıf unlu mamul bileşenleri ve yaratıcı ürün fikirleri konusunda dünyaca bilinen bir markadır. Çok çeşitli hizmetlerimizle, 90’in üzerinde ülkede fırıncılık ve pastacılık sektörlerine yeni fikirler geliştirerek, danışmanlık yaparak ve sorunlara çözüm getirerek destek olmaktayız.

3.000’ den fazla çalışandan oluşan ekibimiz tüm dünyadaki fırıncıların ve pastacıların birebir yanındadır. Özellikle 30 farklı ülkeden, her biri ekmek ve pasta ustası olan, 500 yüksek nitelikli satış personeli buna katkı sağlamaktadır.

Tamamı en iyi tahıllardan ve diğer yüksek kalite doğal hammaddelerden elde edilen, birinci sınıf fırıncılık mamulleri IREKS bünyesinde yenilikçi ürün fikirleri ve başarılı reçetelerle birleştiriliyor. Bu güçlü destekle her fırın işletmesinin kendi yapısını daha ileriye taşımasına olanak veriyoruz.

IREKS, bunlara ek olarak, sayısız önemli bira işletmesi için yüksek kalite malt temin etmektedir. Ayrıca grup bünyesindeki ürünler aromalar, dondurmaürünleri ve tarımsal ürünlerle tamamlanmaktadır.

Burada, IREKS ailesinin her bir üyesi, kendini müşterilerimizin gerçek bir ortağı olarak görür.

IREKS GmbH Genel Merkezi, Kulmbach