Doğadan En İyisi
IREKS’in dünyasına hoş geldiniz
Türkçe> HAKKIMIZDA> Uluslararası

Küresel düşünmek, yerel çalışmak

Her ülke ve her fırıncılık işletmesi, tamamen kendine özgü bir karaktere sahiptir. Müşterilerin tercihleri, ürün yelpazeleri, iş süreçleri ve pazar stratejileri ülkeden ülkeye farklılık sergiler. Bu nedenle, 80’den fazla ülkedeki fırıncılık işletmelerine, ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine daha bölgesel veya daha uluslararası yaratıcı çözümler sunuyoruz.

160 yıl öncesinde bile şirket kurucu için sadece kendi çapında değil uluslararası alanda da faaliyet göstermek çok önemliydi. Bu gelenekle IREKS grubu kendisini geliştirmiş ve günümüzde uluslararası alanda faaliyet göstermektedir.

Ulusal ve bölgeye özgü ürünler konusunda oldukça bilgi sahibi olmamızın yanında uluslararası trendleri de takip etmekteyiz. Bu bilgileri özel ürün ve reçete fikirlerine dönüştürüyoruz. Bu ürünleri 30 farklı ülkeden yüksek nitelikli satış personelimiz fırın isletmelerine kendi yerlerinde sunmaktadır. Bu sayede bilinçli olarak teşvik ettiğimiz ve sürekliliğini korumaya çalıştığımız uluslararası fikirlerden herkes faydalanmaktadır.

Tüm dünyada birçok ülkede günlük işlerde sizi destekleyecek IREKS tabi şirketleri ve iş ortaklarını bulabilirsiniz.

Aroma, dondurma bazları ve dekor üreticisi olan Dreidoppel firmasının 2004 yılında IREKS bünyesine katılmasıyla şirket grubunun uluslar arası yetkinliği daha da geliştirilmiştir.