Doğadan En İyisi
Sadece kendine güveni olanlar,
güven verebilir
Türkçe> KALİTE> İleri teknoloji - üretim

Ürün güvenilirliği ve hijyen için İleri teknoloji - üretim

IREKS, kalite üretir. Şirket felsefemizin bu prensibini, fırıncılık ürünlerinin üretiminde istikrarlı bir şekilde uyguluyoruz. Tam otomatik parti karıştırma sistemi, en yüksek gıda güvenliği standartlarını garanti eder.

IREKS parti karıştırma sisteminde hammaddeler borular aracılığıyla değil, doğrudan parti konteynırları içerisinde dozajlanır. Üretim istasyonları ürünlerin bileşenlerinin bir istasyondan diğerine kusursuz olarak iletilebileceği şekilde sıralanmıştır. Bu sihirli yolculukta, her bir parti konteyner reçete kontrollü üretim rotasını takip eder, malzemeleri tek tek otomatik olarak toplar, mevcut hassas tartılarla miktarları ayarlar, elektronik olarak kontrol edilerek karıştırma istasyonlarına gider ve son ürün ambalajlanmak üzere aşağıya boşaltılır.

Ürünlere temasa giren her şey parçalarına ayrılabilmekte ve temizlenebilmektedir. Böylece, ürünler arası istenmeyen çapraz bulaşmaların önüne geçilmektedir.

Entegre bir laboratuar tüm işlem aşamalarına kalite kontrollerle eşlik eder. Ayrıca, tüm malzeme akışı barkodlarla kaydedilir. Kaliteyi etkileyen tüm işlemler, ilgili çalışanlar tarafından kişisel çipli kart kullanılarak elektronik imza ile kayıt altına alınır. Böylece her bir parti hızlı ve eksiksiz olarak kayda geçer. İhtiyaç duyulduğunda bütün üretim sürecinin kaynağa kadar geriye dönük takibi yapılabilir.

Yeni teknolojiler büyüleyici oldukları kadar da gereklidirler. Çünkü geleceğin şekillendirilmesine, verimliliğin artmasına, yüksek çevresel taleplerin karşılanmasına ve müşterilerimize her gün verdiğimiz şu sözü tutmamıza yardımcı olurlar: Onlara gelecekte de zengin ürün çeşitlerini, mümkün olan en iyi kalitede, cazip şartlarda ve güvenilir bir şekilde sunmak.