Doğadan En İyisi
Hizmet –
bizim için gerçek ortaklığın ifadesi
Türkçe> HİZMET> Seminerler ve Eğitimler

Seminerler ve Eğitimler:
her zaman güncel bilgiye sahip olmanız için

IREKS, dünyanın her köşesinde pişirme merkezleri sahiptir. Bu merkezlerde, siz müşterilerimize, uygulamalı ve yüksek kaliteli seminerler ve eğitimlerle, güncel bilgilere sahip olma ve fikirlerinizi geliştirme fırsatını sunuyoruz.

Dünyanın dört bir yanında bulanan IREKS pişirme merkezleri, ürünlerimizin ülkenize özgü üretiminde destekler vermekle kalmıyor, siz müşterilerimizi her bakımdan destekliyor. Bu merkezlerde yeni reçeteler deneyebilir, çalışanlarınızın eğitim almasını sağlayabilir ve kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Uygulamalı seminerlerimiz, kendi uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Seminerlerdeki ana düşünce, edinilen bilgilerin gündelik işlerinizde size fayda sağlamasıdır.

Buna ek olarak, meslektaşlar arasında kapsamlı bir bilgi alışverişine imkan tanıyan öğrenme ortamı, size yeni önerilerle karşılaşma ve ilham alma, fikirlerinizi bir adım ileri taşıma şansını sunmaktadır.

Diğerlerinin ne yaptığını bekleyip görmek asla yeterli değildir. Kendi kuruluşunuzu yaratıcı fikirlerle ileri taşımanız, iş süreçlerinizi mükemmelleştirmeniz ve belki de müşterilerinizle temas kurmanın yeni yolların bulmanız gerekir.

Uluslararası pişirme merkezlerimizde verilen eğitimlerimize ve seminerlerimize dünyanın dört bir yanından sayısız fırın işletmecisi katılmıştır. Sizi ne zaman ağırlayabiliriz? IREKS danışmanıyla temas kurabilir, veya bize yazabilirsiniz.