Doğadan En İyisi
Sadece kendine güveni olanlar,
güven verebilir
Türkçe> KALİTE> Hammadde güvenliği

Ürün kalitesi hammaddeden başlar

IREKS’te tüm hammaddeler kapsamlı testlere tabi tutulur. Ultra iz analiz laboratuarımız, ağır metallerin ve zirai ilaçların en küçük kalıntısını bile yüksek hassasiyetle tespit edebilecek kapasitededir.

Yalnızca en iyi hammaddeleri kullananlar birinci sınıf fırıncılık ürünleri elde edebilirler. Bu nedenle, IREKS’te kullanılan tüm bileşenlerin kalitesi ve güvenliği bizim için son derece önemlidir.

Tüm hammaddeler, laboratuarlarımızda kapsamlı ve sistematik kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Aynı sıkı kriterler, kendi ürettiğimiz hammaddeler için de geçerlidir.

Bu yöndeki talebi karşılayabilmek için, IREKS dünyanın pek çok yerindeki tabi şirketlerinde gıda laboratuarlarına sahiptir. Bununla birlikte, Kulmbach’taki merkezimizde bulunan laboratuar, son derece özel bir tesistir:

Ultra iz analiz laboratuarı. Teknik donanım ve performans kriterleri yasal olarak öngörülenin ve sektörün tanıdığı ölçülerin çok ilerisindedir. En modern cihazlar ve ölçüm yöntemleri ile donatılmış bu laboratuar tüm hammaddeler için son derece hassas bir kontrol olanağı sağlar. En küçük ağır metal ve pestisit kalıntıları test edilir; örneğin 1.000 ton hammadde içindeki 1 g kalıntı tespit edilebilir.

Bu olanaklar, IREKS’e hammadde seçimini çok daha büyük titizlikle gerçekleştirme ve en yüksek saflık düzeyinde doğal ürünler ortaya çıkartma şansını vermektedir. IREKS müşterilerine ise eksiksiz güven duymak kalır.