Doğadan En İyisi
İREKS’ten haberler:
dünya çapında güncel bilgiler

Güncel bildirimler

Fuarlar, ürünler, iş ilanları ve diğer ilgi çekici İREKS haberleri ile ilgileniyor musunuz? O zaman sık sık sitemizi ziyaret edin!

iba 2023: Tadımlık bilgi

22-26 Ekim 2023 tarihleri arasında Münih’te iba fuarı gerçekleşecektir! İnovatif fikirler, konseptler ve yeni gelişmelerin yanı sıra sizinle birlikte geleceğe giden yolları da keşfetmek istiyoruz.

İREKS Takvimi 2023: Olasılıklarla dolu bir dünya

12 çeşit unlu mamul, 12 farklı reçete: Lievito Madre kullanarak ürünlerimizden ilham alın ve unlu mamullerinize klasik Akdeniz karakterini katın.

IREKS & Lubeca: Çikolata uzmanlığı²

"Çikolata" alanında IREKS, yüksek kaliteli çikolata kuvertürleri, marzipan ve nuga ürünleri konusunda tanınmış bir üretici olan Lubeca ile iş birliğine güveniyor.

holiday@home – Sofranızdaki tatil!

IREKS teknik danışmanlarımızdan biri ile dünya ‘’fırın’’ turuna çıkın ve müşterilerinizi- sofralarına tatil hissi katarak- büyüleyin.

Birlikte güçlüyüz!

Bu zorlu zamanda hedefimiz, müşterilerimize güçlü bir ortak olmaya devam etmektir.

Spesiyal 2020: Taste Con Fusion by IREKS

,,Food Pairing’’ olağan dışı lezzet kombinasyonları ve şaşırtıcı lezzet patlamaları – 2020 yılı takvimimizin trend konusudur.

41. İstanbul Maratonu

3 Kasım Pazar günü yapılacak 41. İstanbul Maratonu'nda TEMA ile birlikte iyilik peşinde koşuyoruz.

2019 özel: Ekmek Sanatı / Brot – Kunst – Raum

2019 yılı takvimimiz, IREKS’i tanımlayan özelliğe farklı bir bakış açısıyla bakma şansı veriyor: Ekmekçilik sanatında tutku ve yetkinlik!

STARA PEKA - Balkan Köy Ekmeği

Geleneksel Lezzet!

MELLA RED VELVET

Kırmızı renkte, kadifemsi yumuşacık kekin peynirli krema ile muhteşem uyumu...

2018 yılına özel: Sokak Lezzetleri [pişmiş] / Street Food [baked]

2017 yılına özel: Sanat için tutku/Passion for Craft

Heyecan verici resim temaları ve zengin reçete fikirleriyle süprizlere hazır olun.

25. Yıl Mesajı

IREKS Gıda A.Ş. olarak ekmekçilik ve pastacılıkta üstün kalitemiz ve sınırsız hizmet anlayışımız ile 25. yılımızı kutluyoruz. 25. Kuruluş yıldönümümüz, bizlere geçmişimiz üzerine düşünmek ve geleceğimizi planlamak için bir fırsat veriyor.

İREKS glutensiz ürünler

Gün geçtikçe çölyak, yani tahılların proteini olan glutene karşı intolerans gösteren kişi sayısı artmaktadır. Glutensiz fırıncılık ürünleri ile bu insanlar da ekmeksiz veya keksiz beslenmek zorunda değil.

İREKS GIDA SANAYİ A.Ş. ISO Sertifikaları

2007 yılında İREKS GIDA SANAYI A.Ş.’de başlatılan kalite çalışmaları sonucunda gelişen gıda güvenliği ve kalite bilincine uygun olarak ürün ve hizmet üretildiğinin göstergesi ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kurulmuş ve uygulanmaktadır.

Asıl olan çeşitlilikle gelen özgünlüktür –
Dreidoppel Meyve- ve Aromapaste’leri

İREKS grubunun bir üyesi olan Dreidoppel, 50 farklı standart ürün yelpazesiyle en çeşitli Meyve- ve Aromapaste’lerini piyasaya sunmaktadır..

SEEDS & GRAINS

Tohumlar ve tahıllar - iri taneli pişmiş ürünlerde ve lezzetli atıştırmalıklarda birleşiyor.