Doğadan En İyisi
IREKS’in dünyasına hoş geldiniz

Felsefemiz

IREKS Grubu felsefesi, gündelik çalışmalarımıza temel oluşturan üç ana dayanakla destekleniyor: Düşünce ve eylemde süreklilik, tüm alanlarda yetkinlik ve ortaklık duygusuyla birlik içinde çalışma.

Süreklilik

Sahip olduğu vizyon, IREKS’e başarılarla dolu, bir buçuk yüzyılı aşan bir tarih kazandırdı. IREKS, bugünkü konumunu yenilikçi teknolojilere yaptığı ileri görüşlü yatırımlara ve yeni pazarlar ortaya çıkartma yeteneğine borçlu.

Gelenekle etkileşim ve ilerleme, firmamız ve dolayısıyla çalışanlarımız üzerinde izini bırakıyor. Herkes, olumlu alışkanlıkları daha iyi hale getirmek ve yeni boyutlarda çeşitlilik yaratmak için çaba sarf ediyor.

Uzun vadeli düşünen herkes, doğaya karşı sorumluluklarının farkına varır. Gelecek nesillerin doğayla uyum içerisinde yaşayabilmesinin tek yolu, dünyanın değerli bir ortağımız olduğunu kavrayabilmemizdir.

Yetkinlik

IREKS ailesini dünya genelinde atılıma yönelten şey, yetkinliğe erişme ve kesintisiz gelişme sağlayabilme arzusudur.

Yetkinlik, örneğin, tüm hammaddelerin özenli bir şekilde seçilmesinde kendini gösterir ve bu süreç, tahıl yetiştiricileri ile yapılan sözleşme aşamasında başlar. Yetkinlik, göz alıcı ürün konseptleri ve reçetelerinin pazara yakın bir anlayışla geliştirilmesinde, yaratıcı pazarlama fikirlerinin yanı sıra, üretim merkezimizdeki ve laboratuarlarımızdaki en üst düzey modern teknolojiyle birlikte devam eder. Ayrıca yetkinliği hizmetlerimizde de gösteriyoruz: Müşterilerimiz sadece alanlarında en üst uzmanlık derecesine erişmiş çalışanlarımızla muhatap olurlar.

Bu şekilde, tüm unsurlar en uygun şekilde bir araya geldiğinde müşterilerimize bizden beklediği hizmeti sunabiliriz. % 100 IREKS, %100 kalite demektir. Müşterilerimiz için de %100 güven demektir. Bu çalışma yaklaşımını kurumsal sorumluluğun bir parçası olarak görmekteyiz.

Ortaklık

Sizler, yani iş ortaklarımız var olmasaydınız, ne yeni fikirlerimiz, ne de reçetelerimiz bir anlam ifade ederdi. Gerek şirket içerisinde, gerekse dışında, onlarca yıllık zamanı kapsayan ortaklıklarımızı, "birlikte güçlüyüz" sloganı çerçevesinde değerlendiriyoruz.

Bu anlayışla, güçlüklere birlikte karşı duruyoruz ve bilgi birikimimiz ile deneyimimizi nesilden nesil’e iletiyoruz. Bunu başarmak için, kuruluşumuz bünyesindeki her bir çalışan işyerine bağlılığıyla birlikte önemli bir katkıda bulunur, bu sayede IREKS Grubu’nun gelecekte de özel bir aile kuruluşu olarak varlığını sürdürmesini temin eder.