Doğadan En İyisi
İREKS’ten haberler:
dünya çapında güncel bilgiler

Şirket içi malt üretimimiz

Malt doğal bir üründür ve yüz yıllardır, önce bira fabrikalarında, daha sonra fırınlarda unlu mamul bileşeni olarak kullanılmaktadır. 160 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi, IREKS’i malt konusunda uzman haline getirmiştir, ki bu bizim için çok önemlidir! Çünkü sadece malt üretimi süreçlerinden anlayan ve malt ürünlerinin özelliklerini tanıyan kişiler bunları doğru şekilde uygulayabilirler.

IREKS’in özelliği: Kendi malt üretimine sahip bir unlu mamul üreticisi olarak, sözleşmeli çiftçilerimizle birlikte tohumların seçiminden, müşterilerimize bireysel lezzet tavsiyelerine kadar tüm değer zinciri üzerinde etkiye sahibiz. Buna dayanarak, farklı çeşitlerde maltlar sunabiliyor ve böylece aroma ve lezzet ortağınız olarak bizzat ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.

Olası uygulama biçimleri, undan macuna ve sıvıya kadar çeşitlilik göstermektedir; arpa, buğday veya dinkel gibi farklı tahıl türlerine dayalı olarak açık ve koyu malt çeşitleri, ürün yelpazemizin temelini oluşturmaktadır. Ayrıca karamel veya kavrulmuş gibi belirli aromalar, kusursuz lezzetler için sayısız uygulama olanakları sunmaktadır. Dünyanın en büyük spesiyal malt üreticilerinden biri olmamızın bir nedeni var!

Ve gelişmeye de devam ediyoruz: Modern malt tesisleri ve çok çeşitli üretim süreçleri, sürekli yeni malt üretimi ve en iyi kaliteyi sağlamaktadır. Bu malt ürünlerinin çoğu, unlu mamul bileşenlerimizde önemli yapıtaşları olarak kullanılmaktadır.

IREKS malt çeşitleri ile tanışıp müşterilerinizi lezzet dolu ve aromatik unlu mamuller ile ikna edin!