Doğadan En İyisi
İREKS’ten haberler:
dünya çapında güncel bilgiler

iba 2023: Tadımlık bilgi

22-26 Ekim 2023 tarihleri arasında Münih’te iba fuarı gerçekleşecektir – ve elbette IREKS’te yer almaktadır! İnovatif fikirler, konseptler ve yeni gelişmelerin yanı sıra sizinle birlikte geleceğe giden yolları da keşfetmek istiyoruz.


‘’Trend alanında güçlü, şaşırtıcı ve öncü; iba 2023’ten beklentimiz bu yönde! Dünyanın her yerinden katılacak olan müşterilerimiz ile yapacağımız tecrübe paylaşımlarını ve yaratıcı, bireysel çözümler yaratabilmeyi büyük bir heyecan ile bekliyoruz. Amacımız birlikte geleceğe yön vermek.’’ IREKS şirket yöneticisi Dr. Sabine Krätzschmar’a göre sektör çapındaki buluşmanın hedefi budur. Küçük bir ön bilgilendirmeye ne dersiniz?

 

PASTE FOR TASTE – Bir paste, binlerce olasılık

PASTE FOR TASTE, malt taneleri ile tohumları, aromatik malt unları, iri öğütülmüş tahıllar, bir miktar hamur ekşisi ve tuz ile harmanlanmış, anında işlenebilen ve dayanıklı ürünlerimizdir. Bu ürünlerimiz sayesinde unlu mamullerini zenginleştirmek isteyen fırınlar sınırsız olasılıklara sahiptir. Aroma Paste’lerimiz her tür unlu mamul için uygun ve ürün yelpazenize mümkün olan en basit şekilde lezzet ve çeşitlilik getirmektedir; besleyici ekmekler, gevrek roller, bagetler veya turlu, şekerli ve mayalı hamurlar - buğday, çavdar veya Dinkel’den elde edilmiş ürünler. PASTE FOR TASTE’in %10 ila %40'lık miktar tercihi ile, ister doğrudan hamur hazırlama aşamasında, ister yoğrulmuş hamurların altına ilave edilip, bireysel lezzet yoğunluğu elde edilebilir. Unlu mamul spesiyalleri sadece görsel olarak çekici olmakla kalmaz, kendine özgü malt-tatlı lezzet nüansı ve içerdiği tahıllar ve tohumlarla gerçek bir lezzet vurgusudur.

 

 

MELLA-MOHN GOURMET – Küçük tohumlar, büyük lezzet

Haşhaşlı unlu mamulleri mükemmel yapan nedir? Kullanılan haşhaş tohumlarının kalitesi!
Bu nedenle, dünyadaki sayılı haşhaşlı ürün üreticilerinden biri olarak, haşhaş çeşidinin seçiminden itibaren başlayıp ekim ve nihai ürünün üretimine kadarki süreci takip etmekteyiz. Bu durum yeni ürünümüz MELLA-MOHN GOURMET için de geçerlidir. Dolgusu, yüksek haşhaş tohum içeriği sayesinde cezbedici, koyu renkli hoş bir görünüme ve acılık vermeyen, baskın bir haşhaş aromasına sahiptir.  Unlu mamullere uzun süreli nemlilik verir, mükemmel yayılma ve kaplama özellikleri sunmakla kalmayıp pişirme ve donmaya karşı dayanıklıdır. Birçok unlu mamulde çok yönlü kullanım imkanı sağlar; klasik haşhaşlı Striezel, haşhaşlı kek, haşhaşlı Franz-rolleri veya pandispanya karışımları ve tatlı ürünleri. Hayal gücünüzün sınırı yoktur!

 

 

Dahası: iba için tüm duyularınızla deneyimleyebileceğiniz birçok yeni ürün ve fikirler hazırladık.

22-26 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında Hol B4 Stant 230'da bizi ziyaret ederek daha fazlasını öğrenebilirsiniz!